HAKKIMIZDA

Sizlere daha sağlıklı ve daha mutlu gülüşler sağlamak için çalışıyoruz!

Anadolu Yakası Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği olarak; ağız ve diş sağlığı konusunda hasta memnuniyeti en önemli amacımız olduğunu bilerek teşhis ve tedavi yöntemlerinde diş hekimliğinde akademik olarak kanıtlanmış bilgileri ve son teknolojileri kullanarak kliniğimizin hijyen ve sterilizasyon kurallarından ödün vermeden çalışmayı ilke edindik.

Kendi alanımızda sahip olduğumuz yetkin ve deneyimli hekim personelimizle Anadolu Yakası Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği olarak; teknolojiyi ve diş hekimliğindeki tüm gelişmeleri takip etmeyi, hastalarımıza karşı bir yükümlülüğümüz olarak kabul etmekteyiz. Bu doğrultuda yazılı kaynaklardan yararlanmanın yanı sıra, fiilen bilimsel kongrelere de iştirak etmekteyiz.

Kliniğimizde sterilizasyona büyük önem vermekte ve sizlere sağlanabilecek maksimum hijyenik ortamı sunmanın gayretindeyiz.

Sterilizasyonun çağdaş bir sağlık merkezinin en önemli unsuru olduğu bilinciyle hareket eden kliniğimizde; hastalarımızı, hekimlerimizi ve yardımcı personelimizi çapraz enfeksiyon riskine karşı korumak için her türlü önlem alınarak en üst düzeyde sterilizasyon sağlanmaktadır.